Opožděná oslava

15. října 2017 v 19:31 | Scmon |  Má každodennost

382 dní a opožděná oslava, co to má společného? A co to vlastně znamená?
Někdy v tuhle dobu před rokem (přelom září října), jsem byla seznámena s "temnou" stranou. Něco o těch začátcích si můžete přečíst u Calime -zde-, pokud jste tedy tak už neučinily/i. 😊


Jenže přesné datum jsem si nikam nezaznamenala, nenapadlo mě, že tohle seznámení bude znamenat něco tak zásadního. A proto ta opožděná oslava. Během pátku jsem si vzpomněla, že touhle dobou jsem vlastně už měla svoje první kdrama Faith buď rozkoukané, či dokonce dokoukané. Takže jsem se dala na průzkum mé konverzace s Calime a objevila toto:
28. 9. 2016 vlastně proběhlo první oficiální seznámení, a tak toto datum bude bráno jako počátek, 13. 10. 2016 jsem byla "teprve" u 14 dílu Faith (ano teprve, jelikož dnes zvládnu doramu během dvou nebo jednoho dne :D ). 22.10.2016 jsem se začala dívat na jednu z klasik, na které začínalo hodně lidí, a to na Boys Over Flower (korejská verze) a 26. 10. 2016 jsem měla už shlédnutý 3 díl Personal Taste.

Další statistické údaje :D :D
K dnešnímu dni mám shlédnuto 54 doram, 7 rozkoukaných, 4 pozastavené a 2 zahozené/nedokoukané a v plánu na shlédnutí už dalších 55.

Bez dovolení Calime (promiň, ale snad to vadit nebude :)). Vám tady zanechám takovou rozkouskouvanou konverzaci, aby jste viděli, že zlákat mě bylo celkem jednoduché. Pokud víte tedy jak :D

Vlastně takové bezvíznamné díky, patří i mé bývalé spolubydlící, protože, kdybychom se více bavily, třeba by tahle konverzace ani neproběhla.


Tak to, co jsem napsala platí stále, o Korejské historii se nechám poučit stále, jen v tomto případě jsem to já, kdo si hledá témata a odpovědi. A kvůli tomu, vlastně vznikl nakonec i tento blog, kde se chci s tím co se dozvím a najdu podělit.


Zde asi stačí jen dodat, že Calime má nezpočetné znalosti :D

Jojo Minho byl první do "harému" k dnešnímu dni je tam nezpočet herců a zpěváků, vyjmenovat je všechny, tak bych tu ztrávila hezkou chvilku : D


No a co teď? Já jdu tedy slavit, půjdu si nalít další sklenku vína (kdyby Vám to dnešní psaní nedávalo, tak nějak smysl, může právě za to to víno :D :D) a jdu si zavzpomínat a kouknu se po roce a pár dnech navíc na Faith.

Tak se mějtě pěkně a PAPA :)

A ještě takový bonus tento Ost je mým hlavním vyzváněcím tónem, když mi někdo volá.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Calime Calime | E-mail | Web | 16. října 2017 v 19:16 | Reagovat

Aaaaa, to je naprosto roztomilý článek! Člověku to hned zlepší náladu, hlavně takové přesné údaje a statistiky :D (a pochvaly za mé znalosti :D  :D  :D ).
Jsem fakt ráda, že jsem tě dostala na temnou stranu. Jsi skvělý společník :-)  :-)

2 scmon scmon | E-mail | Web | 16. října 2017 v 19:38 | Reagovat

[1]:  Já jsem taky ráda, že jsi mě tam dostala :-D  :-D a ještě dodám, že u ní zůstanu už napořád :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama